Video
Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego

Aktualności

25.03.2016 / Wydarzenia

Kinomaniacy katowickich kin

Kinomaniacy Światowidu, Kosmosu i Rialta – łączymy siły! Od dzisiaj zachęcamy Was do pozostawiania śladów po odwiedzinach na 3 Maja 7, Św. Jana 24 i Sokolskiej 66. Bilety po obejrzeniu seansu,  wrzucajcie do urn z napisem „Zostań Kinomaniakiem”.

„Kinomaniak” to taki widz, który lubi oglądać filmy w kinach studyjnych. Chcemy Was poznać i mamy nadzieję, że Wy – Kinomaniacy - poznać się nam dacie :). Wystarczy, że wyrazicie chęć udziału w akcji „Kinomaniak” , a po obejrzanym w którymś z naszych katowickich kin seansie, do specjalnie przygotowanych urn wrzucicie bilet, na którym napiszecie swoje imię i nazwisko z numerem telefonu (dla weryfikacji którym „Janem Kowalskim” jesteście). Dla pełni formalności należy jeszcze wcześniej wypełnić Kartę Zgłoszenia „Kinomaniak”.

Wasze bilety będziemy zliczać aż do 24 marca 2017 roku, przed nami więc cały, okrągły rok! A każdy z Was, który obejrzy przez ten czas zacną ilość filmów, otrzyma od nas specjalnie przygotowaną, spersonalizowaną kartę KAŚKA, ze zniżką na bilety obowiązującą przez cały kolejny rok:

  • brązową kartę KAŚKA i tytuł „KINOLUB” otrzyma ten, kto obejrzy do 24 marca 2017 roku 30 filmów
  • srebrną kartę KAŚKA i tytuł „KINOMAN” otrzyma ten, kto obejrzy do 24 marca 2017 roku 40 filmów
  • złotą kartę KAŚKA i tytuł „SUPER KINOMANIAK” otrzyma ten, kto obejrzy do 24 marca 2017 roku 52 filmy.

Regulamin akcji znajdziecie tutaj, a kartę zgłoszeniową tu. Są one także dostępne w naszych kinach – nasze panie kasjerki z chęcią Wam pomogą. 

Ranking akcji KINOMANIAK

SILESIA FILM
Partnerzy Instytucji