Instytucja Filmowa "Silesia-Film"
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego
Partnerzy Instytucji

Praca w SILESIA FILM

Instytucja Filmowa „Silesia-Film” z siedzibą w Katowicach, będąca wojewódzką samorządową instytucją kultury poszukuje specjalisty ds. płac i kadr.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa płacowa (naliczanie wynagrodzeń, zasiłków z ubezpieczenia społecznego),
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • sporządzanie deklaracji  ZUS, PDOF, PFRON i sprawozdań GUS,
  • kontakt z  instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON),
  • wyjaśnianie spraw komorniczych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych, zaświadczeń Rp-7,
  • kompleksowa obsługa kadrowa (sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, zgłaszanie/wyrejestrowywanie do/z ubezpieczeń, monitorowanie badań lekarskich).

Nasze wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych, prawa pracy,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych,
  • znajomość pakietu Office, a w szczególności bardzo dobra znajomość Excela, programu Płatnik,
  • mile widziana znajomość programu Enova.

Informacje dodatkowe:

Instytucja zatrudnia około 70 pracowników (plus umowy zlecenia i o dzieło).
Rodzaj umowy: umowa o pracę na pełen etat od 1 kwietnia 2017 r.

Oferty proszę przesyłać do dnia 09.03.2017 r. na adres: rekrutacja@silesiafilm.com

SILESIA FILM
Zbieramy filmy