Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego
Partnerzy
SILESIA FILM

Praca w SILESIA FILM

Oferta pracy – konserwator

Instytucja Filmowa „Silesia-Film” z siedzibą w Katowicach przy ul. Górniczej 5 podejmie współpracę z konserwatorem do utrzymania budynków przynależnych Instytucji.

Opis Stanowiska:

– Utrzymanie budynków kin przynależnych instytucji w należytym stanie.
– Drobne prace ogólnobudowlane (malowanie, gipsowanie, tapetowanie)
– Utrzymanie we właściwym porządku urządzeń infrastruktury budynków
– Drobne prace ogrodnicze (przycinanie krzewów oraz trawy)

Wymagania:

– Mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych (malowanie, gipsowanie, wod-kan)
– Prawo jazdy kat. B
– Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
– Umiejętność posługiwania się narzędziami elektrycznymi

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Niezbędne narzędzia pracy
– Miłą atmosferę

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz oferty współpracy na adres m.bialas@silesiafilm.com lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 692 443 739

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 czerwca 2019 r.