Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego
Partnerzy Instytucji

Regulamin Rabatów

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PROGRAMÓW RABATOWYCH w katowickich kinach Instytucji Filmowej SILESIA FILM

§1

Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania programów rabatowych: KAŚKA, TANIE PONIEDZIAŁKI oraz „CZEŚĆ JEST NAS 6!

§2

Programy rabatowe funkcjonują od dnia 1 lutego 2013 roku na identycznych zasadach w Kinie Światowid (ul. 3 Maja 7, Katowice) , Kinoteatrze Rialto (ul. Św. Jana 24, Katowice) oraz Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66, Katowice) i dotyczą seansów repertuarowych.

§3

  1. KAŚKA (Karta Amatora Śląskich Kin Artystycznych), to program rabatowy w ramach którego, uczestnik otrzymuje kartę lojalnościową, którą można nabyć w kasach w/w kin za cenę 20 zł.
  2. Jest to karta ze zdjęciem właściciela. Przy zakupie biletu właściciel karty obowiązany jest do okazania prócz karty dokumentu tożsamości.
  3. Osoby zakupujące KAŚKĘ wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytucję Filmową SILESIA FILM (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).
  4. Karta upoważnia do zakupu każdorazowo jednego biletu w cenie 12 zł na dowolnie wybrany seans repertuarowy organizowany w kinach Światowid, Rialto i Kosmos i ważna jest przez 12 miesięcy od momentu zakupu.
  5. Kina zastrzegają sobie prawo do nieuwzględniania ulg dla posiadaczy karty KAŚKA na seanse nie będące seansami repertuarowymi (czyli uroczyste premiery, festiwale, pokazy specjalne, transmisje oper i baletów, seanse z muzyką na żywo, koncerty, spektakle, nocne maratony itp. – wszystkie wydarzenia na które cena biletu ustalana jest osobno). 

§4

  1. TANIE PONIEDZIAŁKI to program rabatowy obejmujący w/w kina, zgodnie z którym cena każdego biletu na każdy seans repertuarowy wynosi 10 zł – jest to cena niezależna od tego, czy bilet jest zwykły, czy ulgowy.
  2. Nie obejmuje on seansów specjalnych, nie będących seansami repertuarowymi (czyli uroczyste premiery, festiwale, pokazy specjalne, transmisje oper i baletów, seanse z muzyką na żywo, koncerty, spektakle, nocne maratony itp. – wszystkie wydarzenia na które cena biletu ustalana jest osobno - czyli wszystkich wydarzeń, na które cena biletu ustalana jest osobno.

§5

  1. „CZEŚĆ” JEST NAS 6! jest programem rabatowym, obejmujący w/w kina, zgodnie z którym grupa 6 osób kupujących bilety (zwykłe bądź ulgowe, wg cennika) na dany seans repertuarowy w w/w kinach ponosi opłatę, jak za 5 biletów. 5 osoba ma w ramach promocji obniżoną cenę biletu o 1 zł natomiast 6 osoba płaci za bilet tylko 1 zł.
  2. Nie obejmuje on seansów specjalnych, nie będących seansami repertuarowymi (czyli uroczyste premiery, festiwale, pokazy specjalne, transmisje oper i baletów, seanse z muzyką na żywo, koncerty, spektakle, nocne maratony itp. – wszystkie wydarzenia na które cena biletu ustalana jest osobno-czyli wszystkich wydarzeń, na które cena biletu ustalana jest osobno.

§6

Powyższe programy rabatowe nie łączą się, a okres uch obowiązywania trwa do 31 grudnia 2013 r.

§7

Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące funkcjonowania powyższych programów prosimy kierować bezpośrednio do dyrektora Instytucji Filmowej SILESIA FILM.

Pliki do pobrania
SILESIA FILM