Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego
Partnerzy
SILESIA FILM

Aktualności

22 lutego 2021

DBAJMY O SIEBIE W KINIE

Od dnia ponownego otwarcia nasze kina odwiedziło już 7500 widzów. Ogromnie nas cieszy tak duża frekwencja i zaufanie, jakim obdarzają nas widzowie. Czujemy się więc w obowiązku przypomnieć: wciąż działamy w szczególnych warunkach, które wymagają od nas – zarówno od kin, jak i od widzów – przestrzegania zasad i zaleceń, aby wizyty w kinie były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich.

Nie tylko przygotowujemy dla Was najlepsze filmowe propozycje, ale też nieustająco dbamy, by w kinach było bezpiecznie: nasi pracownicy na bieżąco dbają o utrzymanie kin w czystości: regularnie dezynfekujemy klamki, poręcze, blaty, terminale płatnicze, toalety oraz sale kinowe. Obsługa kin pracuje w maseczkach, a przy stanowiskach kasowych, jeśli nie były zabezpieczone szybą, zamontowaliśmy pleksi.

Gorąco zachęcamy, by bilety na seanse kupować on-line za pośrednictwem strony Filmowa.net. Jeśli nie macie takiej możliwości i zdecydujecie się na zakup w kinie – prosimy: wybierzcie płatność kartą zamiast gotówką.

Wszyscy chcemy, aby wizyty w kinie były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dlatego przypominamy Wam i prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, jakie obowiązują w naszych kinach:

  • zachowanie 1,5-metrowego odstępu między widzami (jeśli nie należą do jednego gospodarstwa domowego)
  • dezynfekcja rąk
  • zasłanianie nosa i ust maseczką
  • w sali kinowej siadanie na miejscach wyznaczonych przez obsługę kina/z zachowaniem zasad dystansu społecznego
  • niespożywanie napojów i przekąsek

 

Dziękujemy!

SILESIA FILM