Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego
Partnerzy

Aktualności

4 listopada 2020

Komunikat o zamknięciu kin

Drodzy widzowie,

w związku z wytycznymi wprowadzonymi przez polski rząd kina prowadzone przez Instytucję Filmową Silesia Film, czyli Kino Kosmos, Kino Światowid, Kinoteatr Rialto w Katowicach oraz Kino Bałtyk w Raciborzu i w Kino Janosik w Żywcu będą zamknięte od najbliższej soboty, 7 listopada do 29 listopada.

Bilety na seanse i wydarzenia odbywające się w terminie od 7 do 29 listopada br. zakupione w formie elektronicznej zostaną automatycznie zwrócone, a środki przelane na rachunki bankowe, z których dokonano zakupu.

Kasy prowadzonych przez Instytucję Filmową Silesia Film Kina Kosmos, Kina Światowid, Kinoteatru Rialto w Katowicach oraz Kina Bałtyk w Raciborzu i Kina Janosik w Żywcu w podanym powyżej terminie będą zamknięte.
Bilety zakupione w kasach kin należy zawracać w terminie do dnia 10 grudnia br. wysyłając e-mail na adres: faktury@silesiafilm.com wraz z następującymi danymi :

– dane osoby która zakupiła bilet
– numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu,
– zdjęcie/skan biletów i paragonów

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie naszych mediów społecznościowych oraz stron kin i strony Filmowa.net, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualnych zmianach.

Silesia film Podcast