Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego
Partnerzy
SILESIA FILM

Aktualności

10 listopada 2020

ŁĄCZYMY Z DOBRYM KINEM

Chcesz porozmawiać o filmach? Nie wiesz, jak kupić wirtualny bilet na MOJEeKINO.pl? A może potrzebujesz wsparcia w dostępie do kluczowych dla codziennego funkcjonowania informacji? Zadzwoń do naszego kina! Pracownicy Kina Światowid, Kina Kosmos, Kinoteatru Rialto w Katowicach, Kina Janosik w Żywcu czy Kina Bałtyk w Raciborzu – z którymi na co dzień spotykaliście się w kinach – teraz czekają na Was pod specjalnymi numerami telefonów gotowi służyć radą, pomocą i przede wszystkim rozmową.

Dla wszystkich widzów, których spowodowane epidemią zamknięcie kin pozostawiło z poczuciem filmowej pustki. Dla tych, których obecna sytuacja zmusiła do pozostania w domach; często samotnych, a wciąż przecież potrzebujących – jak my wszyscy – kontaktu z drugim człowiekiem. I w końcu – dla potrzebujących codziennego wsparcia i pomocy w dostępie do informacji, szczególnie tej internetowej. Specjalnie dla Was – naszych widzów, przyjaciół, a w szczególności seniorów – kina IF Silesia Film uruchamiają dedykowane linie telefoniczne.

Pracownicy Kina Światowid, Kina Kosmos, Kinoteatru Rialto w Katowicach, Kina Janosik w Żywcu czy Kina Bałtyk w Raciborzu – z którymi na co dzień spotykaliście się w kinach – teraz czekają na Was pod specjalnymi numerami telefonów gotowi służyć radą, pomocą i dobrym słowem – o filmach i nie tylko.

Szczegółowy harmonogram naszych telefonicznych dyżurów znajdziecie poniżej:

ŁĄCZYMY Z DOBRYM KINEM

DBAJMY O SIEBIE I DO USŁYSZENIA W KINIE!

SILESIA FILM