Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego
Partnerzy
SILESIA FILM

Aktualności

10 lutego 2021

NIESPODZIANKA NA DOBRY POCZĄTEK. Specjalna karta „KAŚKA na raz” dla naszych widzów na weekend otwarcia

KAŚKA na raz

Doczekaliśmy się! Już w środę w samo południe otwieramy kasy naszych kin, a w najbliższy piątek, 12 lutego wszyscy wracamy przed ekrany naszych ulubionych kin. Z tej okazji dla naszych widzów mamy niespodziankę: każdy, kto w weekend otwarcia – od 12 do 14 lutego – wybierze się na seans do jednego z kin Silesia Film, otrzyma specjalną kartę „KAŚKA na raz”, z którą kolejny bilet będzie mógł kupić za 13 zł.

„KAŚKA na raz” to specjalny wariant znanego i lubianego przez widzów karnetu „KAŚKA”, czyli Karty Amatora Śląskich Kin Artystycznych, który od wielu lat można kupić w kasach naszych kin. Karta „KAŚKA na raz” uprawnia do zakupu – stacjonarnie lub poprzez stronę Filmowa.net *– 1 biletu w cenie 13 zł na repertuarowy pokaz filmowy 2D w jednym z kin: Kinie Światowid w Katowicach, Kinie Kosmos w Katowicach, Kinoteatrze Rialto w Katowicach, Kinie Janosik w Żywcu lub w Kinie Bałtyk w Raciborzu. Karta jest ważna do 14 kwietnia 2021 r. „KAŚKĘ na raz” można zrealizować na seans w każdym kinie IF Silesia Film, niezależnie od tego, w którym kinie została wydana. Do wejścia na seans upoważniona jest osoba posiadająca bilet wraz z aktualną kartą.

Karta „KAŚKA na raz” będzie wydawana od piątku 12 lutego do niedzieli 14 lutego przy wejściu na salę kinową.

Kasy kin Silesia Film będą otwarte już w środę (10 lutego) i w czwartek (11 lutego) od 12.00 do 18.00. Wciąż zachęcamy jednak, by bilety na seanse kupować online, za pośrednictwem serwisu Filmowa.net.

 

Do zobaczenia w kinie!

 

* aby przez Filmową.net kupić bilet z “KAŚKĄ na raz” należy przy zakupie wybrać opcję “Bilet z Kaśką”

SILESIA FILM