Na zdjęciu siedzący przy stole kobieta i człowiek z głową konia.

KUP KARNET NA ARS INDEPENDENT FESTIVAL

Już są! Pierwsze karnety na Ars Independent Festival trafiły do sprzedaży w walentynkową środę – w sam raz, żeby zamanifestować swoją miłość do kina i sztuki. Na początek – dwa warianty do wyboru. Dla tych, którzy kierują się zasadą „im wcześniej, tym lepiej”, a festiwalowy program biorą w ciemno, organizatorzy przygotowali karnet Blind Horse. Widzowie, którzy imprezę darzą szczególnym uczuciem, mogą wybrać opcję Black Horse, czyli specjalny Karnet Patronacki.

W środę, 14 lutego ruszyła sprzedaż pierwszej puli karnetów na tegoroczną edycję Ars Independent Festival, która odbędzie się w dniach 8-13 października 2024 w katowickim Kinie Światowid. Od 14 lutego do 10 czerwca będzie można kupić Karnet Podstawowy Blind Horse w cenie 100 zł (80 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca). W skład karnetu podstawowego wchodzą: identyfikator uprawniający do udziału we wszystkich seansach oraz w wydarzeniach festiwalowych (z wyjątkiem wydarzenia specjalnego Film i Kolacja) oraz pakiet powitalny, na który składają się materiały promocyjne Festiwalu i jego partnerów. Festiwal przygotował też nowość: specjalny Karnet Patronacki, czyli Black Horse dla wszystkich tych, którzy chcą wspierać Festiwal. Cena karnetu Black Horse to 240 zł, a w zestawie, oprócz zawartości pakietu podstawowego i satysfakcji z bycia Patronem Festiwalu, dostaniemy także czarną torbę z logiem Festiwalu oraz wstęp na Wydarzenie Film i Kolacja. Ilość karnetów jest ograniczona.

Karnety do nabycia w kasie Kina Światowid oraz na Filmowa.net.

Ci, którzy z decyzją wolą poczekać, będą mieć możliwość zakupu karnetów w późniejszych terminach: karnet Early Horse (120 zł/96 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) będzie można kupić od 11 czerwca do dnia ogłoszenia pełnego programu Festiwalu, a Regular Horse (150 zł/120 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) – od dnia, w którym poznamy program festiwalowy do 10 października.

W programie multimedialnego i popkulturowego festiwalu znajdą się cztery sekcje konkursowe: film, animacja, gry wideo i teledyski. Dodatkowo – Silesia Film przygotuje dwie sekcje autorskie: przegląd czterech filmów Dereka Jarmana, wraz ze spotkaniami oraz sekcję wideoartów, a także wydarzenia specjalne.

Ars Independent Festival istnieje od 2011 roku, od 2024 organizowany jest wspólnie przez instytucję kultury Katowice Miasto Ogrodów oraz Instytucję Filmową Silesia Film w Katowicach.

Katowice GZM 2029 jest Kandydatem na Europejską Stolicę Kultury 2029.

Zobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz także
|