19.MDAG

BILETY NA 19.MDAG JUŻ DOSTĘPNE!

Już są! Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczną śląską edycję Festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Kupicie je tradycyjnie na filmowa.net i mdag.pl oraz w kasach kin.

To jedyna i niepowtarzalna okazja w roku, by spędzić 10 dni z najlepszymi światowymi dokumentami: poznać, czy żyje świat i kino, przeżyć filmowe przygody w odległych miejscach z najbardziej niezwykłymi bohaterami, odnaleźć spokój w celebrowaniu codzienności na ekranie i zagłosować na swojego faworyta w Konkursie.

Festiwal startuje 13 maja i potrwa do 22 maja. Na galę otwarcia zapraszamy już 12 maja.

Bilety w cenie:

19 zł – normalny

16 zł – ulgowy

13 zł – pokaz w ramach bloku OKI DOKI

UWAGA! W sprzedaży dostępne jeszcze ostatnie karnety w cenie 150 zł

Bilety na seanse w Kinie Światowid do kupienia na stronie festiwalu, stronie filmowa.net i w kasie Kina Światowid. Bilety na seanse i wydarzenia w Kinie Kosmos i Kinoteatrze Rialto do kupienia na stronie festiwalu, stronie filmowa.net, w kasie Kina Światowid i w kasie kina, w którym odbywa się seans i wydarzenie.

Spotkania, dyskusje i warsztaty, wydarzenia towarzyszące

Wstęp mają posiadacze biletów na seans filmowy połączony z dyskusją lub spotkaniem. Na Wyprzedaż Garażową obowiązuje wstęp wolny.

Bądźcie z nami w Katowicach!

Więcej informacji na: swiatowid.katowice.pl i mdag.pl

Zobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz także
|