Grafika przedstawia kolaż z twarzy bohaterów filmowych na tle czerwonego koła

Liczymy na widzów. Masterclass w Kinie Kosmos

Czym jest crowdfunding udziałowy i czy istnieje przepis na sukces frekwencyjny filmu? Jak się wyróżnić, zainteresować potencjalnych inwestorów swoim pomysłem i zdobyć środki na realizację nowych projektów filmowych? Już 15 marca dowiecie się na spotkaniu w Kinie Kosmos.

W 2023 roku swoje 15-lecie obchodzi Śląski Fundusz Filmowy – innowacyjne narzędzie finansowania produkcji filmowych, dzięki któremu powstało ponad 80 filmów związanych ze Śląskiem tematycznie lub poprzez miejsce realizacji. Jedną z najnowszych produkcji filmowych wspartych przez ŚFF jest film „Rój” Bartka Balipierwszy polski film finansowany metodą crowdinvestingu. W środę, 15 marca, w ramach wydarzeń jubileuszowych Śląskiego Funduszu Filmowego, Silesia Film zaprasza do Kina Kosmos na specjalne wydarzenie branżowe, podczas którego na przykładzie filmu „Rój” zaproszeni goście i uczestnicy spotkania porozmawiają o alternatywnych sposobach finansowania produkcji filmowej. Gościem spotkania będzie producent filmu „Rój” Łukasz Siódmok. Rozmowę poprowadzi Kamil Przełęcki. Wydarzenie skierowane jest w szczególności do studentów i absolwentów uczelni artystycznych, w tym filmowych, osób działających w branży filmowej oraz do wszystkich zainteresowanych produkcją filmową.

Pełnometrażowy projekt filmu „Rój” został wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Producentów Filmowych REGIOFUN nagrodą za najlepszy projekt filmu.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na networking.

15.03 | ŚR | 16.00 – 18.00 | Kino Kosmos | sala Solaris | wstęp: 10 zł

LICZYMY NA WIDZÓW. Crowdinvesting jako sposób finansowania produkcji filmowych

Wydarzenie w ramach jubileuszu 15-lecia Śląskiego Funduszu Filmowego „15 lat w akcji!”

Obchody jubileuszu 15-lecia Śląskiego Funduszu Filmowego zostały objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego

Zobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz takżeZobacz także
|