MIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓWMIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓW
Na zdjęciu młoda kobieta siedząca na ławce. Za nią przejeżdżający tramwaj.
„Miłość w Mieście Ogrodów”, reż. Ingmar Villqist, Adam Sikora, fot. Krzysztof Bartuzin, © Magic Production

MIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓW

reżyseria: Ingmar Villqist, Adam Sikora, produkcja: 2017, Polska

Zanurzona w artystycznym klimacie Katowic historia o ludzkich namiętnościach, ambicjach i marzeniach. W tym filmie o poszukiwaniu spełnienia i miłości miasto i jego lokacje – między innymi Rynek, Muzeum Śląskie, NOSPR i plac Wojciecha Kilara, Teatr Śląski, ulice: Mariacka, Dyrekcyjna i 3 Maja, znane kawiarnie i kultowe hotele, miejsca stanowiące architektoniczną i artystyczną tożsamość Katowic – są nie tylko tłem dla ludzkich emocji, ale stają się jednym z bohaterów filmu. 

Na zdjęciu: Michalina Olszańska, w tle Rynek w Katowicach.

Lokacje: Katowice: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Muzeum Śląskie, Hotel Monopol, Klub Wall Street, ul. Mariacka, Kofeina Bar, Klub Rajzefiber, ul. 3 Maja, mieszkanie ul. Kopernika, butik ul. Dyrekcyjna, Fabryka Porcelany, Teatr Śląski, Filharmonia Śląska, Opera Śląska, w Bytomiu, Chorzów, KWK Mysłowice, Pyrzowice, Sośnica, Ruda Śląska, Wisła.